Müşteri Görüşleri

Ana sayfa > Basın > Müşteri Görüşleri

  • Somçelik ile yaklaşık 15 yıldır çalışıyoruz. Anadolu insanında ticaretin temelinde samimiyet vardır. Somçelik bu samimiyeti, sıcaklığı ve Anadolu insanının mütevazi yaklaşımını fazlasıyla taşıyan bir firma. Kendilerini bir ekipman tedarikçisinden çok iş ortağı gibi görüyoruz. Tabi ki bu onların bize sağladığı hizmetlerle oldu. Tatil, Bayram dinlemeden ne zaman yardıma ihtiyacımız olsa yanımızda yer aldılar. Özellikle Çukurova Bölgesi’ndeki yapılanmaları ve buradaki ekipleri gerçekten çok başarılı… Bize yaklaşımlarından memnuniyetimizin yanı sıra ürünlerinden de son derece memnunuz. Sağlamlık ve estetiği son derece uygun fiyatlara alabiliyoruz. Somçelik dışında başka bir firma ile çalışmayı hiç düşünmüyorum.

    Tamer EREN UveK Marketçilik
  • “Biz iş ortaklarımızdan her şeyden önce samimiyet ve güleryüz bekleriz… Somçelik böyle bir firma. İlgililer, işlerine hakimler. Teknik olarak gerçekten en üst seviyedeler. Ürünler çok kaliteli ama fiyatları da bir o kadar uygun. Herkese de tavsiye ettiğim bir firma, kendilerini tebrik ediyorum.

  • 4 yıldır Somçelik ile çalışıyoruz. Bir Anadolu firması olmalarına karşın Avrupa seviyesinde hizmet veren bir anlayışa sahipler. Bizim ekipman firmasından beklen­timiz uygun fiyat, kalite, dayanıklılık, hizmette ilgili olmaları... Somçelik bu dördünü de mükemmel oranda başarıyor.

    Nurullah İNANÇ Sahra Gold Hipermarket