Müşteri Görüşleri

9 Adet Müşteri Yorumu Bulunmaktadır
 • Tamer EREN
  UveK Marketçilik

  Somçelik ile yaklaşık 15 yıldır çalışıyoruz. Anadolu insanında ticaretin temelinde samimiyet vardır. Somçelik bu samimiyeti, sıcaklığı ve Anadolu insanının mütevazi yaklaşımını fazlasıyla taşıyan bir firma. Kendilerini bir ekipman tedarikçisinden çok iş ortağı gibi görüyoruz. Tabi ki bu onların bize sağladığı hizmetlerle oldu. Tatil, Bayram dinlemeden ne zaman yardıma ihtiyacımız olsa yanımızda yer aldılar. Özellikle Çukurova Bölgesi’ndeki yapılanmaları ve buradaki ekipleri gerçekten çok başarılı… Bize yaklaşımlarından memnuniyetimizin yanı sıra ürünlerinden de son derece memnunuz. Sağlamlık ve estetiği son derece uygun fiyatlara alabiliyoruz. Somçelik dışında başka bir firma ile çalışmayı hiç düşünmüyorum.
   

  Rıdvan DEMİRCAN
  Sistemli Marketler İK Müdürü

  Biz iş ortaklarımızdan her şeyden önce samimiyet ve güleryüz bekleriz… Somçelik böyle bir firma. İlgililer, işlerine hakimler. Teknik olarak gerçekten en üst seviyedeler. Ürünler çok kaliteli ama fiyatları da bir o kadar uygun. Herkese de tavsiye ettiğim bir firma, kendilerini tebrik ediyorum. 

  Nurullah İNANÇ
  Sahra Gold Hipermarket

  4 yıldır Somçelik ile çalışıyoruz. Bir Anadolu firması olmalarına karşın Avrupa seviyesinde hizmet veren bir anlayışa sahipler. Bizim ekipman firmasından beklen­timiz uygun fiyat, kalite, dayanıklılık, hizmette ilgili olmaları... Somçelik bu dördünü de mükemmel oranda başarıyor. 
   

  Sedat GÜMÜŞ
  Gümüş AVM

  Somçelik metalden ahşap ürünlere kadar uzanan geniş ürün gamıyla istediğimiz her çözümü bize sunuyor. Raf sistemleri, market arabaları, tel ürünler ve markette gerekli olan birçok detay ürün Somçelik’te mevcut. Tek çatı altında, entegre bir hizmeti almak hem maliyet hem de özellikle zaman açısından çok önemli. Ürünlerin dayanıklılığı üst seviyede. 15 yıldır kullanıyoruz hiçbir yıpranma olmadı. Estetik açıdan çok memnunuz. Kaliteye oranla fiyatları çok uygun. Özellikle de Çukurova Bölgesi’ne bakan Turgut Bey ve ekibinden çok memnunuz. Yaklaşımları, ilgileri gerçekten beklentilerimizi tam anlamıyla karşılıyor. Anado­lu’dan böyle başarılı, Avrupa seviyesinde iş yapan bir firmanın çıkmış olmasından ayrı bir mutluluk duyuyorum. Başarılarının artarak devamını diliyoruz.
   

  Projelendirme, kurulum ve üretim aşamalarında tamamen profesyonel, bizlerin isteklerini, taleplerini dinlerken de tamamen samimiler. Bunu yapabilmek çok önemli… Bizler de kendi firmalarımızda profesyonelliği ve samimiyeti birleşti­riyoruz. Somçelik’in tarzı, anlayışı tam olarak yerel markalarla uyuşuyor. 4 yıldır çalışıyoruz, uzun yıllar daha çalışmak istiyoruz. 
   

  Ali KAYA
  Çelikkaya Genel Müdürü

  Somçelik bizim dilimizden anlıyor. Ne istediğimizi daha söylerken hissediyor, bize öneriler sunuyor. Proje aşamasında, kurulumda, satış sonrası hizmette hep yanımızda... Ürünleri Avrupa standartlarının üzerinde… Estetik, dayanıklı, uygun fiyatlı… Bir ekipman üreticisinden beklediğimizin fazlasını alıyoruz. Kendilerine teşekkür ediyorum. 

  Mustafa BAYANSALDUZ
  Çarşı Market Genel Müdürü

  10 şubemiz var, son 4 şubemizde Somçelik ile çalıştık. Bundan sonraki açacağımız mağazalarımızda da Somçelik ile devam etmek istiyoruz. Kalite – fiyat oranlamasında Türkiye’deki en iyi ekipman firması olduğunu düşünüyorum. Ürün yapıları çok zengin... Görünüm ve tasarım açısından da ürünler üst seviyede. İşlerine hakim bir ekibi var. Projelendirme, kurulum gibi aşamalarda tıkır tıkır, sorunsuz çalışıyorlar. Profesyoneller ama hantal değiller. Yeniliklere, önerilere açıklar. 
   

  Vedat CERGİBOZAN
  Cergibozanlar Gıda

  Somçelik ile tanışmamız 15 yıl öncesine kadar gidiyor. En önemli özellikleri kendilerini geliştirmeye çok açık olmaları. Bir talebimiz, önerimiz olduğunda bizi çok dikkatli dinleyip gereğini çok hızlı şekilde yapıyorlar. Ürün bazında aradığımız her şeyi bulabiliyoruz. Yeni fabrika yatırımıyla birlikte ürün yelpazesini de iyice geliştirdiler. Aldığımız her ürün, Avrupa standartlarının üstünde kaliteye sahip. Fiyatları ise kalitesine göre son derece uygun. Gerek patronlarının gerek ekibinin samimiyetinden, yaklaşımından, ilgisinden çok memnunuz. Profesyonellikle yerelliği özünde birleştirmiş bir firma. 

  Somçelik, Türkiye’de yerli sanayicinin nasıl gelişebileceğinin, nasıl kendini Avrupa seviyesine çıkarabileceğinin kanıtı… Onlarla çalışmanın yanında ayrıca gelişimlerinden dolayı gurur duyuyoruz. Bizlere hep en iyisini sunuyor­lar ama her sene de kendi gelişimlerinin üstüne biraz daha koyuyorlar. Ürün kalitesinin yanı sıra sevkiyat hızı ve satış sonrasında ilgilerinin devam etmesini olumlu buluyoruz. Satış sonrası hizmetlerinin başarılı olmasında Somçelik Ekibi’nin işe olan yaklaşımı geliyor. Teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.