Etkinlikler
EuroShop 2017 ilgi odağı Somçelik Raf

 

EuroShop 2017 ilgi odağı Somçelik Raf

Bu yıl 19. uncusu düzenlenen Dünyanın önde gelen Perakende Ticaret Fuarında Somçelik Raf 'ta yerini aldı. 

Yeni konsept ürünlerini ilk defa müşterilerinin beğenisine sunan Somçelik Raf, bu uluslararası fuarda çok sayıda ziyaretçi ile buluştu. Yüksek beğeni toplayan S25 Konsepti ile ziyaretçilerden tam not aldı. Bu fuarda 2014 EuroShop fuarının 3 katı kadar misafir ağırlayan Somçelik Raf teknoloji ve yenilikleri ile pazarda daha güçlü, daha rekabetçi, katma değeri yüksek üretimi ile dünya pazarında boy göstermektedir.

Başarılı bir fuarı daha geride bırakan Somçelik Raf önümüzdeki günlerde (14-16 Mart arasında) Almanya 'nın Stuttgart Şehrinde Logimat 2017 fuarında ziyaretinizi bekiyor olacak. Gelecek fuarlarda yine buluşmak ve yeni ürünlerimizi değerli ziyaretçilerimizde buluşturmak dileğiyle...

 

EuroShop 2017
Dünyanın en büyük perakende ekipmanları ve teknolojileri fuarı EuroShop, Almanya Düsseldorf’ta 61 ülkeden 76 'sı Türk 2367 firmanın katılımı ile 128.000 metrekare alanda sergilendi.
 
Magaza Dizaynı, Etkinlik Yönetimi, Pazarlama, Reklam, Mobil çözümler, check-out sistemleri ve dijital mağazacılık gibi konularıyla perakende teknolojileri alanındaki uzmanların buluşma noktası oldu.
Somçelik Raf, Cemat 2016 Fuarındaydı

 

Lojistik ve depolama ekipmanları alanında dünyanın en önemli fuarından biri olarak kabul edilen Cemat Fuarında, Somçelik Raf bu sene de yerini aldı. 


Bu yıl Almanya 'nın Hanover Şehrinde 31 Mayıs ile 3 Haziran tarihleri arasında 45 ülkeden yaklaşık 1.000 firmanın yer aldığı CEMAT 2016 Fuarı  Akıllı Tedarik Zinciri Çözümleri ana teması ile misafirlerine kapılarını açtı.

Lojistik, lojistik-hizmetleri,nakliye lojistiği, paketleme tekniği, donanım ve yazılım alanındaki firmaların katıldığı fuarda, Somçelik Raf yüksek üretim teknelojisi ile üretilen ürünlerini sergilemenin gururunu yaşadı. 

Fuar süresince beğeni toplayan ürünleri; Sırt Sırta, Konsol Kollu, Kutulu Kayar Raf, İçine girilebilinir - Drive-in, Hafif-Mini Depo Raf Sistemlerinin yanı sıra Gross Market ve Yapı Marketlerde tercih edilen Raf ve Aksesuar Sistemleri ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Yeni dostluklara ve dolayısıyla yeni müşteri potansiyeline vesile olan fuarın, sadece Somçelik Raf için değil tüm Türkiye  için gurur verici sonuçlara hasıl olacağı ümidi içindeyiz. 

Fuar sonrasında yavaş yavaş geri dönüşlerin başlamasını; geleceğini şekillendirecek ivmenin, işbirlikçiliğin tohumlarını attığımızın kanıtı olarak görmekteyiz. 
Somcelik Raf Win Automation Fuarı 2016 Fuarında

 


Bu yıl 23. kez düzenlenen Avrasya Bölgesi’nin en önemli imalat sanayi buluşması olan Win Eurosia Automation Fuarı 17-20 Mart 2016 tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Türkiye’de sektörünün önde gelen markalarından olan Somçelik Raf 'ın da katıldığı fuarın açılış kurdelesini Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK  kesti.

ABD, Almanya, Avusturya, Brezilya , Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa , Güney Afrika ,Güney Kore, Hindistan, Hollanda, Japonya, İngiltere, İran, İrlanda, İsviçre ,İsveç, İspanya, İtalya, Pakistan , Romanya , Tayvan , Türkiye olmak üzere 25 ülkeden 1556 firmanın bir araya geldiği fuar, 30 ülkeden endüstriyel teknoloji tutkunu ziyaretçilerin akınına uğradı.

Farklı ürün ve kombinasyonlarını misafirlerinin beğenisine sunan Somçelik Raf 4 gün boyunca standında yoğun ilgi gördü. Özellikle Depo Raf Sistemleri 'nin yer aldığı standında müşterilerinin Depolamaya yönelik ihtiyaç duyduğu ürün ve aksesuarlar yer aldı.

Globalleşen dünyada yaşanan her türlü gelişmeyi yakından takip eden ve müşterilerinin taleplerini, teknolojinin getirileri ile karşılamayı ilke edinen Somçelik Raf  bu ilke ile üretimini sağladığı ürünleri  31 Mayıs - 3 Hariran 2016  tarihleri arasında Almanya 'nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan Cemat 2016 fuarında 'da müşterilerinin beğenisine sunacak.
Somçelik Raf Müsiad Fuarı 26-30 Kasım

 


 İŞLER DEĞİŞECEK,  DÜNYA DEĞİŞECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılığını yaptığı "İşler Değişecek, Dünya Değişecek" temalı 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı, İstanbul CNR EXPO’da  5 gün sürdü.

Fuar süresince oldukça yoğun ilgi gören Somçelik Raf,  Depo Raf Sistemleri Temalı Standında; Ağır Yük Depo Raf Sistemleri, Yapı-Gross Market Depo Raf Sistemleri, Kayar Depo Raf Sistemleri, Mezanin Depo Raf Sistemleri gibi yeni ürünleri ile müşterilerinin güven ve memnuniyetini arttırmanın mutluluğunu yaşadı.

Stant ta sergilenen ürünler içinde, özellikle ileri teknoloji ile üretilen Depo Raf Profil ve Traversleri misafirlerimizin ilgi odağı oldu.
Somçelik Yaz Etkinlikleri 2

 


Somçelik Raf,  “SOMÇELİK YAZ ETKİNLİKLERİ”nin ikincisini bu yıl 05.Eylül – 07.Eylül 2014 tarihleri arasında Mersin ‘de düzenledi.

     Büyük bir aileyi oluşturan firmamızın bütün bir yıl içtenlikle, özveriyle çalışan ekibini,  moral ve motivasyonunun yükseltilmesi, farkındalıklarının artması, çalışanların önemli olduğunun vurgulanması ve bu alanda olumlu örneklerden biri olmayı amaç edinerek  mavi ve beyaz yakalı personelinden katılmaya arzulu 100 ‘ün üzerindeki çalışanı ile birlikte hafta sonunu Mersin ‘de bir Tatil Köyünde geçirdi.

Tatilin başladığı ilk gün, sabah güneşin doğuşu Roma döneminden kalma Silifke Kalesi ‘nden seyredildi.

Bu eşsiz manzara ile gönüllerini ve yörük sofrasında karınlarını doyuran tatil ekibi, Astım Mağarası, Cennet Çöküğü ve Cehennem Çukurunu ‘nu da gezerek konaklayacağı tatil köyüne ulaştı.

 Deniz, Açık-Kapalı Havuzlar, Aquapark, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Fitness Salonun bulunduğu tatil köyünde kaliteli hizmetlerle 2 gün boyunca keyifli zaman geçiren çalışanlarımız, hem yılın yorgunluğunu atmanın, hem eğelenmenin ve hem de ekip ruhu ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

  Dönüş güzergahında Tarsus’taki Ashab-ı Kehf mağarasını da ziyaret ederek Kayseri’ye dönüşle tamamlanan ve memnuniyetlerin dile getirildiği  SOMÇELİK YAZ ETKİNLİKLERİ ‘nin seneye de tekrarlanması ve artık “Geleneksel Yaz Etkinlikleri”ne dönüşmesini planlanmaktadır.